Nedir?

Elektrik ve elektronik alanında da gelişen teknoloji hayatı kolaylaştırmaya ve aynı zamanda elektrik tüketimini azaltarak, hem enerji kaynaklarımızı koruyor hem de yapılan harcamaları kısarak daha ekonomik çözümler sunuyor.

Bu çözümlerden birisi de, Üçel Elektrik’in uzun süredir uyguladığı, apartmanlar için harekete duyarlı aydınlatma sistemleridir.

Geçmişte ve malesef hala birçok apartmanda, mevcut sistem nedeniyle, sadece giriş kattaki bir daireyi kullanacak olan kişiler, merdiven otomatiğini üzerinden kontrol sağlayıp, binanın tüm merdiven boşluğunun aydınlanmasını sağlıyor ve bu şekilde gereksiz bir elektrik kullanımına yol açıyor. Üstelik, merdivenlerde veya koridorlarda elleri dolu bir şekilde karanlıkta kalan kişiler, anahtara ulaşmak zorunda kalarak, kimbilir ne tehlikelerden geçiyor. Bu gereksiz kullanımı ve olası tehlikeleri önlemek amacıyla, harekete duyarlı ve tek kat veya tek lamba için çalışan sistemler uygulanıyor ve birçok apartmanda kullanılıyor.

Haydar Elektrikçi, kaliteli ve garantili hizmeti ile size bu konuda yardımcı olacak ve yukarıda anlattığımız eksiklikleri giderecek.

İşlem Süreci

Bize Ulaşın sayfımızı kullanarak iş ile ilgili kat sayısı, kat başına daire sayısı gibi fiyatı belirleyebileceğimiz bilgileri sunduktan sonra, size göndereceğimiz teklif ile işe başlanır. Daha sonra ihtiyaç durumunda keşif amacıyla apartman ziyaret edilir. Son olarak anlaşma sağlanırsa, şartlara göre çalışmaya başlanır ve iş bitirilir.

Malzeme

Kullanılacak malzemeler garantili olacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında teklifte belirtilen süre içerisinde değiştirilebilir.

Fiyatlandırma

Kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre değişeceği için teklifte belirtilecektir.